FELSEFE

Tasarım kalbimize ilham verir, duyarlılıklarımızla konuşur, bakış açımızı yansıtır ve birçok hayalin ve özlemin gerçekleşmesi olabilir. Yekmon Mimari Tasarım Stüdyosu’nda fikirlerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hayallerinizi akıl, hayal gücü ve inovasyonla yaşanabilir alanlara dönüştürmek için yaşıyoruz (ve seviyoruz). Mimari tasarım sayesinde, projenizi konseptten tamamlanmasına kadar görmek için uzmanlık, araştırma ve teori sağlıyoruz. En sürdürülebilir yaklaşımı, her projeye yönelik sanatsal düşüncelilik ve pratiklikle birleştiriyoruz. Sadece tek bir mimari stile değil, müşterimizin arzu ve zevkine bağlı kalmaktan gurur duyuyoruz.
Tasarım Özel evler, tadilatlar, genişletmeler YEKMON ile mümkündür. Aynı zamanda tasarım danışmanlığı da sunuyoruz ve iç mekan kaplamalarını koordine edebiliyoruz. Hizmetlerimiz, her bütçeye uygun geniş seçenekler sunar.
YEKMON, müşteriler tarafından talep edildiğinde 3 boyutlu modeller sunan en son yazılımı kullanır.

SAHİBİ HAKKINDA

Mona, Budapeşte, Hangary’deki BME UNIVERSITY’den mühendislik ve tasarım yapılarına ağırlık vererek Mimarlıkta Yüksek Lisans Derecesi kazandı. Farklı ülkelerde farklı şirketlerde konut ve ticari tasarım uyguladı.
Müşterinin dilek listesi, arazi özellikleri, bina cephesi, villa tasarımı, eski dükkanların yenilenmesi, kafeler, …
Bu dünyadaki herkesin güzelliği tatma ve rahat bir yerde yaşama hakkı olduğuna inanıyordu.
Ve bir mimar olarak bunu tüm müşterilere kendi özel bütçeleri ile uygun bir şekilde verebilirim.